+420 608 603 309
info@reklamanamhd.cz

Volná místa

[1] Account Manager.

[2] Polepování aut, motorek a MHD.

[1] Account Manager

Pohybuješ se v reklamě nebo polygrafii a máš alespoň roční zkušenost? Jsi komunikativní, baví tě reklamní branže?

Zvládáš prezentovat a obhajovat svá doporučení? Jsi týmový hráč? Pojď s námi pečovat o značky našich klientů!

Klokani rozšiřují svůj obchodní tým a hledají dalšího fajn kolegu do fabriky na nápady.  :-)

Co tě čeká?

  • Péče o stávající klienty a vyhledávání nových obchodních příležitostí.
  • Každodenní telefonická i osobní komunikace.
  • Řízení zakázek - vedení a příprava komunikačních plánů a jejich realizace.
  • Tvorba rozpočtů a harmonogramů.
  • Prezentace nových nápadů klientům.
  • Spolupráce s ostatními odděleními firmy (IT, designéři, výroba) na realizaci.
  • Práce v interním informačním systému.

Co očekáváme?

  • Zkušenost z reklamní branže alespoň rok.
  • Výborné komunikační dovednosti.
  • Optimistický přístup.
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost.
  • Strategické i kreativní myšlení.
  • Schopnost budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky.
  • Schopnost dotahovat věci do konce.
  • Aktivní řidič.

Co ti nabízíme?

  • Zajímavou práci v týmu talentovaných a zkušených lidí.
  • Šanci podílet se na kampaních pro menší firmy i známé hráče.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Notebook.
  • Práci na HPP s možností zkráceného pracovního úvazku.

Nástup možný ihned.

Kontakt: Mgr. Šárka Mácová
Telefon: +420 608 603 304

E-mail: macova@kangaroo.cz

[2] Pojď s námi lepit auta, motorky a MHD

Rozšiřujeme náš tým a hledáme další kolegy na pozici pracovník výroby reklamy.

Náplň práce:

  • Aplikace reklamy v exteriéru a interiéru, polepy aut a MHD.
  • Zpracování velkoplošné reklamy: bannery, samolepky, fotoplátna, …
  • Kašírování, řezání papíru, separace řezané grafiky.
  • Manipulace s tiskovým materiálem.
  • Výroba roll-up bannerů, prezentačních stěn.

Požadujeme:

  • Zkušenosti s aplikací reklam a polepy automobilů.
  • Zručnost - pečlivost - samostatnost.
  • Znalost PC, znalost práce na řezacím plotru výhodou.
  • Řidičský průkaz B.
  • Pozitivní přístup k práci.

Nabízíme:

  • Zaškolení v oblasti reklamy a tisku.
  • Fixní odměna + osobní ohodnocení.
  • Přátelský pracovní kolektiv.
  • Zázemí stabilní společnosti v dosahu MHD.

Kangaroo group, a.s.
Komenského 1056
664 53 Újezd u Brna

IČ / DIČ: 29298687 / CZ29298687
Společnost je zapsána u KS v Brně, oddíl B, vl. 6490.